Монолітний полікарбонат - матеріал з унікальними властивостями, що дозволяють назвати його одним з кращих винаходів сучасності. Він поєднав у собі прозорість скла і твердість сталі. Завдяки своїм корисним якостям, монолітний полікарбонат зарекомендував себе в різних областях і широко використовується в будівництві, авіації, автомобілебудуванні, військової промисловості, рекламі, медицині, дизайні інтер'єрів і інших сферах діяльності.


Поликарбонат в ассортименте


Завдяки високій міцності, монолітний полікарбонат застосовується для скління ілюмінаторів, виготовлення шоломів пілотів і космонавтів, поліцейських щитів, захисних екранів для промислових верстатів, огорожі хокейних майданчиків. У будівництві його широко застосовують в якості для скління дахів, навісів, козирків та іншого захисного скління, а також в якості прозорого статі.


Литий або монолітний полікарбонат це дуже міцний, твердий, безбарвний полімер, що отримується методом екструзії з полімерних гранул і включення УФ-стабілізованих смол. Відмітна особливість цих листів в тому, що вони не мають внутрішніх порожнин. У порівнянні зі стільниковим полікарбонатом, монолітний відрізняється більшою міцністю, через що він отримав поширення в склінні.


Основні переваги монолітного полікарбонату - це прозорість і екстремальна ударостійкість. Володіючи «скляної» прозорістю, цей матеріал в 10 разів міцніше оргскла і в 250 разів простого скла, що зробило його незамінним матеріалом при зведенні антивандальних конструкцій.


Монолітний полікарбонат важко запалюється і пожежобезпечний, так як відноситься до групи самозатухающих полімерів. Монолітного полікарбонату не страшні активні хімічні сполуки, перепади температур від -50 до +100 градусів. Чудові звукопоглинальні характеристики дозволяють використовувати його при зведенні звукоизолирующих спорудах в приміщеннях аеропортів, шумних приміщеннях промислових виробництв, на дорогах.

Basic
Гарантийный срок 15 лет
Единица измерения метр квадратный
Производителть MONOGAL
Ширина 2050 мм

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

MONOGAL монолитный поликарбонат 4 мм

  • Производитель: Polygal
  • Модель: 5723548
  • Наличие: Есть в наличии
  • 1260 грн.


monogal monolitnyy polikarbonat 4 mm, polygal, polikarbonat monolitnyy - monogalr, polikarbonat

Просмотренные товары

MONOGAL монолитный поликарбонат 4 мм

MONOGAL монолитный поликарбонат 4 мм

Монолітний полікарбонат - матеріал з унікальними властивостями, що дозволяють назвати його одним з к..

1260 грн.

Обратный звонок